V sobotu 10. februára 2024 odohrali hokejisti MHK Kežmarok v druhej hokejovej lige posledný domáci zápas v nadstavbovej časti. V ňom na domácom ľade privítali hokejistov z Martina.

Kežmarskí hokejisti začali súboj dobre, keď už v piatej minúte išli do vedenia a po prvej tretine viedli 2:1. Hosťom sa ale podarilo skóre zápasu otočiť. V druhej tretine ho vyrovnali a o svojom víťazstve rozhodli v tretej tretine.

MHK Kežmarok – MHA Martin 5:7 (2:1, 2:3, 1:3)

Góly: 5. Kubus (Lapšanský, Bednarčík), 11. Lindeman (L. Olejník), 35. Huszárik (Bednarčík) PH, 37. Bednarčík (Pavlov), 58. Kubus (Huszárik, Bednarčík) – 6. Hanes, 24. Jurášek, 30. Siakeľ, 34. Hollý, 48. Klempa, 54. Brveník, 59. Jurášek OS

Vylúčení: 6:9, plus DKZ Lapšanský – Belica. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:1.

Zostava Kežmarku: Just – Hodorovič, Krmenčík, Findura, Šoltés, Cvengroš, Tomeček, Jurčák – Bednarčík, Leskovjanský, Huszárik, Jabrocký, Slivka, Lindeman, Lapšanský, Pavlov, L. Olejník, Kubus, Krigovský. Tréner: Michal Kostyšák.

Aktuálnu tabuľku 2. hokejovej ligy nájdete na titulnej strane Kežmarského športu (www.kezmarskysport.sk).