Vo štvrtok 11. februára 2021 sa uskutočnilo historicky prvé online rokovanie Komiesie športu pri Mestskom zastupiteľstve v Kežmarku. Hlavným bodom rokovania bolo schválenie a prerozdelenie finančných dotácií pre kežmarské športové kluby na rok 2021.

Bol vždy bojovníkom. Ako na ihrisku, kde nebola preňho žiadna loptička stratená, tak aj na striedačke, na ktorej vždy burcoval svojich spoluhráčov, ktorí boli na ihrisku. Patrí do zlatej kežmarskej hokejbalovej liahne, odkiaľ vzišli nielen majstri sveta, ale najmä veľkí srdciari, ktorí vždy nechali na ihrisku všetky sily. Takým je aj Radovan Dejneka!

Najlepším športovcom Mestského športového klubu Kežmarok sa za rok 2017 stal 28-ročný Boris Oravec. Tento úspešný kežmarský športovec si toto ocenenie vybojoval najmä ziskom tretieho titulu majstra sveta v hokejbale v drese slovenskej mužskej reprezentácie, ktoré získal v roku 2017 čím dosiahol čistý hetrik, pretože titul majstra sveta získal aj na dvoch predchádzajúcich majstrovstvách sveta v tejto kategórii.

Mestský športový klub Kežmarok je známa športová organizácia, ktorá finančne pomáha dominantnému počtu športových klubov a je najväčšou športovou organizáciou v meste. Mestská športová hala Vlada Jančeka je zas športovým stánkom, kde sa odohráva, z kežmarských športovísk, najviac športových súbojov o dôležité body. Sú ale tieto športové skvosty dostatočne spropagované v domácej infraštruktúre? Určite nie!

Stránky