Dňa 12. apríla 2024 sa v Holiday Village Tatralandia skončili Majstrovstvá Slovenska mládeže a juniorov 2024. V kategórii D14 získala medailové umiestnenie členka MŠK KdV Kežmarok Monika Koscelníková.

Monika Koscelníková vo svojej kategórii mala 9 súperiek. Získala 6 bodov za 5 víťazstiev, dve remízy a dve prehry. Skončila na treťom mieste. Gratulujeme!

V kategórii C10 hrali dvaja Kežmarčania. Timotej Šimonov získal z 9 partií 3,5 bodu a Filip Vengrin 4 body. Z 27 účastníkov skončil Filip Vengrin na 17. mieste a Timotej Šimonov na 22. mieste.

V kategórii C12 hral Leo Vengrin, ktorý získal v 9 partiách 2 body. Zo 48 šachistov skončil Leo Vengrin na 46. mieste.

V kategórii C14 hrali dvaja Kežmarčania. Nikola Nevický získal 5,5 bodu a Tobias Šimonov získal 4 body. Z 55 účastníkov skončil Nikola Nevický na 15. mieste a Tobias Šimonov na 38. mieste.

V kategórii C18/20 hral Daniel Duda,ktorý v 9 partiách získal 3,5 bodu. Zo 47 šachistov skončil na 36. mieste.