Zaujímate sa o finančné zákulisie najlepšej hokejovej ligy na svete? Zaujímate sa o slovenských hráčov, ktorí v NHL hrajú? Ak na obidve otázky odpovedáte áno, Peter Humeník z Vancouveru pre vás spojil obidva vaše záujmy a ponúka prehľad o aktuálnej finančnej situácii slovenských hráčov v NHL.

V najvyššej juniorskej súťaži v Kanade, konkrétne v Ontario Hockey League, sa začali zápasy play-off. V súťaži hrá viacero slovenských hokejistov, medzi nimi i hráč zo Spišskej Belej Filip Mešár.

V decembri 2023 vyšiel jeden z ďalších oficiálnych skautských reportov NHL, v ktorom sa podrobne zaoberajú aj o hráčovi spod Tatier, Filipovi Mešárovi. Správa vyšla ešte pred MS U20, s výhľadom pre celkovú budúcnosť nášho hokejistu v mužstve Montreal Canadiens.

Prvé informácie po tohtoročnom drafte sa objavujú aj okolo Filipa Mešára, ktorého draftoval pred rokom Montreal Canadiens v prvom kole z 26. miesta. Je známe, že sezónu 2022/2023 odohral útočník zo Spišskej Belej v najvyššej juniorskej lige Ontario Hockey League (OHL) v tíme Kitchener Rangers, kam ho poslali z Lavalu, kde sa zdržal iba minimum času. V tej ďalšej by sa už mal objaviť ako kmeňový hráč na farme Canadiens v mužstve Laval Rockets.

Zásluhou bývalého hokejového agenta Petra Humeníka, ktorý žije v Kanade a má informácie i zo zákulisia NHL, sa k nám dostala zaujímavá informácia o hokejistovi zo Spišskej Belej Filipovi Mešárovi. Informácia sa týka jeho možnej výmeny do iného klubu NHL!

Stránky