Chýbajú vám aktuálne informácie a výsledky z kežmarského športu? Chceš mať prehľad kedy sa v meste čo hrá? Kedy si dopredu naplánovať návštevu športového zápasu alebo podujatia? Tak si na správnej adrese. Kežmarský šport ti ponúka každú z týchto možností a snáď aj niečo navyše.

Kežmarský šport je už rok jediné médium, ktoré prináša kežmarským športovým fanúšikom dennú aktualizáciu športových výsledkov. Od júla 2015 bol Kežmarský šport iba na sociálnej sieti, ktorého som bol zriaďovateľom. Svoje služby podobného druhu, teda zriadenie webovej športovej stránky som následne ponúkol vedeniu mesta i vedeniu Mestského športového klubu, no v obidvoch prípadoch som bol odmietnutý.

 

Podľa čitateľnosti a reakcií na informácie o výsledkoch kežmarských športovcov, ktoré som prezentoval na sociálnej sieti, som presvedčený, že takúto stránku ponúkať podrobné športové informácie na jednej webovej stránke mesto Kežmarok potrebuje. Preto som sa podujal ju spustiť. Preto od 11. 11. 2016 je stránka na svete.

 

Ja ale určite počítam, že stránka bude dobrá iba pri vzájomnej spolupráci so športovými klubmi, organizáciami či športovými osobnosťami. Bez toho nikdy nebude stránka zaujímavá, pútavá, aktuálna. Jej vznik je ale prvý predpoklad, že sa stane médiom, kde si nájde každý fanúšik všetko podstatné na jednom mieste, čo práve potrebuje vedieť zo športového diania v meste Kežmarok.

 

Keďže organizácie, ktoré som oslovil s mojim projektom zriadenia bezplatnej webovej športovej stránky ma odmietli, mohla vzniknúť táto stránka iba na základe aspoň minimálneho poplatku za ňu.

 

Verím, že to nebude žiadnou zábranou toho, aby ste si odopreli vedieť ihneď o výsledkoch či výkonoch našich reprezentantov. Tí, ktorí poznajú stránku Kežmarský šport na sociálnej sieti vedia, že výsledky tam boli zverejňované okamžite po skončení zápasu, bez ohľadu na druh športu či vzdialenosť miesta podujatia. Bolo jedno či daný zápas sa hral v Kežmarku, v Bratislave, Španielsku alebo vo Fínsku.

 

To, že posledné štyri mesiace už na stránke na sociálnej sieti neboli vždy uverejňované aktuálne výsledky súviselo s tým, že zo stránky sa kopírovali informácie do iných médií a pritom boli zverejňované ako ich informácie. Preto som obmedzil informácie na danej stránke a radšej sa sústredil na vybudovanie webovej stránky s touto formou akú vidíte teraz.

 

Na tejto stránke si už každý kto chce získať všetky podrobné športové informácie z Kežmarku, musí uhradiť aspoň základný poplatok, pretože príspevky ktoré sú z dielne Kežmarského športu budú spoplatňované. Cena poplatku ale nie je vyššia ako cena za kúpu nejakého periodika. Určitou zaujímavosťou je napríklad to, že odkedy som prestal na Kežmarskom športe uvádzať všetky športové informácie a pozvánky, odvtedy isté médium už vôbec neponúka svojim čitateľom pozvánky na športové podujatia. Pritom majú na ich získanie času až až. Som naozaj zvedavý, či sa táto služba – ponuka športových podujatí, opäť neobjaví v danom médiu...

 

Ak teda organizujete zaujímavé športové podujatie alebo chcete upriamiť pozornosť na športovú akciu v našom meste či regióne, určite som otvorený takejto spolupráci. Tak ako som otvorený aj k spolupráci na športových projektoch či inšpiráciách, ktoré môžu viesť k spoločným zaujímavým projektom.

 

Hlavným cieľom je, aby každý športový fanúšik dostal kvalitnú informáciu a našiel na jednom mieste všetko čo sa týka kežmarského športu. Cieľom je, aby každý na stránke Kežmarského športu našiel všetko podstatné čo sa týka športu v meste. I preto je možné, že sa bude stránka ďalej rozširovať a prichádzať s novými informáciami a akciami.

 

Webová stránka je prepojená aj na webovú stránku Kežmarský informačný express, ktorá prináša aktuálne spravodajstvo z nášho regiónu. Je to stránka, ktorá poskytuje každému Kežmarčanovi komfort, že všetky potrebné informácie týkajúce sa mesta a regiónu našiel na jednom mieste a nemusel surfovať po iných mediálnych stránkach.

 

Ak ste so mnou za jedno, že chcete prispieť k rozvoji športu v meste, a tým aj k rozvoju mesta, ponúkam vám svoju službu, ktorou je webová stránka Kežmarký šport.

 

Sadzby predplatného stránky Kežmarský šport, ale aj prípadne spoločného s Kežmarským informačným expressom sú uvedené v sekcii KONTAKT – Predplatné. Zaregistrovať sa môžete priamo cez Registráciu, ktorá je na titulke.

Verím, že vzájomnou spoluprácou posunieme kežmarský šport na vyšší level, lebo si to plne zaslúži.