Počas víkendu (24. - 25. 2. 2018) sa uskutoční v lyžiarskom stredisku Bachledova dolina 3. ročník lyžiarskych pretekov Memoriál Vladimíra Krajňáka.

Tentoraz to nebudú verejné preteky, ale ako 4. kolo Slovenského pohára Masters a zároveň aj Majstrovstvá Slovenska v slalome a obrovskom slalome. Hlavným organizátorom pretekov je Slovenská lyžiarska asociácia. Do výsledkov Memoriálu Vladimíra Krajňáka sa budú započítavať výsledky obidvoch disciplín ako kombinácia. Štartujú seniorské kategórie C, B, A a Open.

Kto má záujem povzbudiť svoje lyžiarske seniorské želiezka môže tak urobiť v sobotu aj v nedeľu. Lyžiarske legendy - naše vzory a užiť si výbornú atmosféru na svahu. 

Z dôvodu konania pretekov bude v sobotu 24. 2. od 9.00 do 13.00 hod. uzatvorená zjazdovka Salomák a v nedeľu v rovnakom čase polovica zjazdovky Furmanec I.

V sobotu je na programe slalom, v nedeľu obrovský slalom. V sobotu je štart prvého pretekára je o 10.00 a druhé kolo sa začne o 12.15 hod. V nedeľu je štart prvého pretekára o 9.00 hod. a druhé kolo začne o 11.15 hod.