V sobotu 9. júna 2024 odohrali kežmarskí futbalisti v 4. futbalovej lige záverečný súťažný zápas v sezóne 2023/2024.

Na ihrisku v Raslaviciach sa so súťažnou sezónou nerozlúčili víťazne. V zápase išli do vedenia už po polhodine hry domáci. Kežmarčania vyrovnali za tri minúty, ale po prvom polčase viedli domáci 2:1. Kežmarčania po hodine zápasu opäť vyrovnali, ale domáci zo štandardnej situácie išli opäť do vedenia, ktoré si už do konca zápasu udržali.

V nováčikovskej sezóne je konečné štvrté miesto v štvrtej lige pre Kežmarok určite úspechom. Na prvé dve mužstvá naše mužstvo určite nemalo, no je potešiteľné, že pre ostatných účastníkov súťaže sme boli vyrovnaným, ba často lepším súperom. To dáva nádej do ďalšej súťažnej sezóny, v ktorom by sme boli opäť radi keby sa kežarskí futbalisti opäť pohybovali v horných poschodiach tabuľky.

OFK – SIM Raslavice  – 1. MFK Kežmarok 3:2 (2:1)

Góly: 14. Stachura, 28. vl. Bartko, 67. Kačmár - 17. Lajčák,  59. Souza

Žlté karty: Katrinič, Stachura, Piter, Bank – Kristan, Serra, Novák

Zostava Kežmarku: Bartko – Vida, Kristan, Serra, Harbar, Lajčák, Novák, Ondrejka (68. Rušin), Bavoľár, Souza, Hazrolli. Tréner: Stanislav Koch.