Pri tejto víťaznej sérii v najvyššej hokejovej súťaži vo Fínsku, ktorá je momentálne trojzápasová, je priamo zainteresovaný aj kežmarský brankár Denis Godla, ktorý je v službách fínskeho klubu KalPa Kuopio.

V stredu 3. októbra 2018 hrala KalPa na domácom ľade proti mužstvu KooKoo z mesta Kouvola. Aj keď po dvoch tretinách ešte prehrávali hráči Kuopia 1:2, nakoniec sa im v tretej tretine stav podarilo otočiť na 3:2 a zaznamenali už tretie víťazstvo v sérii. Vo dvoch z nich chytal kežmarský brankár!

Sériu začalo víťazné stretnutie proti tradičnému súperovi Tappara Tampere, ktorého KalPa zdolala na svojom ľade 4:3. Aj v ňom prehrávala 0:1, 1:2 aj 2:3, ale stav v tretej tretine otočila práve zásluhou aj výborného výkonu nášho brankára. Potom vyhralo Kuopio aj v Helsinkách s IFK (3:2).

Tri víťazstvá v sérii prispelo k tomu, že Kuopio sa z dolných priečok tabuľky dostalo už na štvrté miesto, na dostrel od prvého miesta!

Na Denisa Godlu išlo v zápase s KooKoo 20 striel, z ktorých 18 chytil, čo je presne 90 percentná úspešnosť zákrokov. Proti Tappare mal 92 percentnú úspešnosť.