V sobotu 13. októbra 2018 sa po 9 rokoch odohral na zimnom štadióne v Kežmarku opäť súťažný zápas. V druhej hokejovej lige privítali kežmarskí hokejisti na domácom ľade hokejistov z Rimavskej Sobote, ktorí sú lídrami súťaže.

Najvyššia fínske hokejová súťaž Liiga mala v stredu 10. 10. 2018 na programe ďalšiu porciu zápasov. V jednom z nich bol aktérom aj kežmarský brankár Denis Godla, ktorý na domácom ľade si odchytal zápas domáceho Kuopia proti tímu SaiPa z mesta Lappeenranta.

V sobotu 6. 10. 2018 sa zápasmi druhého kola pokračovala druhá hokejová liga. Kežmarčania cestovali do Trebišova. Po vyrovnanom priebehu zápasu sa po treťom inkasovanom góle, ktorý dostali 13 minút pred koncom duelu nalomili a po štvrtom, o pár sekúnd po ňom, už úplne zlomili a odchádzali z dolného Zemplína s poriadnou nádielkou gólov.

Úvod ako zo zlého sna zažil kežmarský brankár Denis Godla, ktorý hrá v najvyššej fínskej hokejovej súťaži za KalPa Kuopio, v zápase v meste Hämeenlinna proti tamojšiemu HPK, ktorý sa hral 6. októbra 2018.

Pri tejto víťaznej sérii v najvyššej hokejovej súťaži vo Fínsku, ktorá je momentálne trojzápasová, je priamo zainteresovaný aj kežmarský brankár Denis Godla, ktorý je v službách fínskeho klubu KalPa Kuopio.

Kežmarský brankár Denis Godla, ktorý je v službách fínskeho klubu KalPa Kuopio doteraz odchytal v najvyššej fínskej hokejovej súťaži tri zápasy a každý z nich skončil v inom čase. Ten prvý v predĺžení vyhral, v druhom vychytal shot-out v riadnom hracom čase a 21. 9. 2018 odchytal tretí zápas, ktorý skončil až v samostatných nájazdoch. Na rozdiel od prvých dvoch, tentoraz to bolo v prospech súpera.

Po výbornom výkone v predchádzajúcom zápase, ktorým svojmu mužstvu KalPa Kuopio vychytal prvé víťazstvo v sezóne, dostal kežmarský brankár Denis Godla dôveru trénera i v tom ďalšom. Bol to zápas na domácej pôde (18. 9. 2018) proti tímu Lukko Rauma.

Stránky