Debakel futbalistov

Zápas trinásteho kola piatej futbalovej ligy odohrali kežmarskí futbalisti 28. októbra 2018 v Nálepkove. Zdá sa, akoby Kežmarčanom dochádzal dych, pretože po domácej prehre s Levočou prehrali ďalšie stretnutie. A poriadne vysoko.

Zápas bol v prvom polčase vyrovnaný. Až v jeho závere sa domácim podarilo skórovať a krátko na to strelili aj druhý gól. Cez polčas hostia prestriedali, ale gól prišiel opäť do ich bránky. Kežmarčania potom už úplne otvorili obranu, no gól sa im nepodarilo streliť. Ba naopak, v závere zápasu dokonca dvakrát inkasovali a tak prehrali vysoko 0:5.

TJ Slovan Nálepkovo – 1. MFK Kežmarok 5:0 (2:0)

Góly: 39. Munnich, 43. Gál, 49. Munnich, 78. Gabrik, 87. Žonda

Žlté karty: Vartovník – Kristan, D. Gahura

Zostava Kežmarku: Slovík, Ondruš, Adam, Š. Gahura, D. Gahura, Lajčák, Kristan, Ondrejka, Bača, Kovalčík (46. Džadoň), Zacher, Fejerčák (46. Ondrejka). Tréner: Milan Ondruš.